Oficjalna Strona Klubu
pixel

Rezerwy Miedzi Legnica kolejnym przeciwnikiem

W poszukiwaniu kolejnych punktów udamy się jutro do Legnicy, gdzie zmierzymy się z rezerwową drużyną występującej w 1 lidze Miedzi. Spotkanie zostanie rozegrane na kompleksie boisk treningowych Akademii Piłkarskiej Miedzi, który znajduje się w Legnicy przy ul. Świerkowej.

Nasi rywale nie mogą zaliczyć początku rundy wiosennej. Zaledwie punkt zdobyty w 5 spotkaniach spowodował, iż drużyna Miedzi II zanotowała spadek w tabeli i jest już o krok od strefy spadkowej. Aktualnie zajmuje 15 miejsce w tabeli z dorobkiem 23 punktów. Władze klubu szybko zareagowały na zły start – w tygodniu nastąpiła zmiana na stanowisku trenera i nowym opiekunem Miedzi został Wojciech Łobodziński. Wszyscy w Legnicy liczą zapewne na efekt nowej miotły i przełamanie złej passy w meczu z nami.

Problemy Miedzi II nie są jednak rzeczą, która zaprząta nam głowę. Nasza drużyna robi wszystko aby jak najlepiej przygotować się do sobotniego spotkania i powalczyć o jakże potrzebne nam punkty. W drużynie panuje bojowe nastawienie i liczymy na zdobycz punktową, która pozwoli nam pozostać w grze o utrzymanie. Kluczem do tego będzie zdecydowanie poprawa skuteczności i gry ofensywnej i nad tymi elementami podopieczni Marcina Jałochy pracowali w tym tygodniu. W składzie może dojść do zmian, gdyż kilku zawodników narzekało w tygodniu na drobne urazy. Dobrą informacją jest powrót do lekkich treningów Dro Narcisse. Na występ w Legnicy jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie ale jest szansa, że nasz ofensywny pomocnik wspomoże drużynę w najbliższym czasie.

W pierwszej rundzie to właśnie w meczu z Miedzią II zanotowaliśmy pierwsze zwycięstwo ligowe. Po bardzo dobrym spotkaniu wygraliśmy wtedy w Nysie 4:1. Bramki z tego spotkania można zobaczyć poniżej.

To ważne dla naszego zespołu spotkanie będzie można zobaczyć na żywo za pośrednictwem naszego partnera, firmy ŚląskieTV. Szczegółowe informacje na temat transmisji znajdą Państwo na stronie https://slaskie.tv/ppv-miedz-ii-legnica-polonia-nysa . Zapraszamy!