Oficjalna Strona Klubu
pixel

Rozkład jazdy Akademii [20-22.03.2021]

Wprowadzony od 20 marca lockdown sprawił, iż długo przyszło nam czekać czy weekendowe spotkania i turnieje naszych drużyn młodzieżowych dojdą do skutku. Krótko przed godziną 15 Opolski Związek Piłki Nożnej wydał komunikat, zgodnie z którym na tą chwilę nie ma żadnych przeciwwskazań do gry i zaplanowane mecze dojdą do skutku.

W poniedziałek rozgrywki ligowe wznowią obie drużyny młodzików. Swoje mecze rozegrają również juniorzy starsi oraz juniorzy młodsi. Przymusową pauzą zanotuje drużyna trampkarzy. Ich spotkanie z Koksownikiem Zdzieszowice w ramach OLT zostało przełożone ze względu na kwarantannę zawodników ze Zdzieszowic. Pełna rozpiska spotkań na plakacie poniżej.


Drużyna Młodzika Starszego prócz poniedziałkowego spotkania ligowego weźmie również udział w niezwykle silnie obsadzonym turnieju Jarocin Cup. W turnieju organizowanym przez firmę SBG weźmie udział 12 zespołów z całej Polski.

Podobne plany do Młodzika Starszego mają również zawodnicy Młodzika Młodszego. Podopieczni Piotra Bednarczyka wezmą udział w 2-dniowym turnieju Estima Cup w Nowej Rudzie.


Dwa turnieje ma przed sobą drużyna Skrzata I. W sobotę pod “Nyskim Balonem” zagra w ramach cyklu “Bawi nas piłka”, dzień później podopieczni Dawida Kulbaki wezmą udział w turnieju w Gogolinie.


W sobotę na turniej charytatywny do Strzelina udaje się drużyna Orlika Starszego. Cel jest szczytny – pomoc dla chorego na nowotwór Marcela. Szczegóły na temat zawodów oraz przede wszystkim informację na temat pomocy dla Marcela znajdują się w plakacie poniżej.

Terminarz Akademii Polonii 20-22.03.2021