Oficjalna Strona Klubu
pixel

Sparingowa wygrana z Odrą II Opole

Nasza drużyna odniosła drugie sparingowe zwycięstwo tej zimy. W rozegranym w Opolskim Centrum Sportu meczu z rezerwową drużyną Odry Opole wygraliśmy 3:0.

Pierwsza połowa spotkania miała wyrównany przebieg, bardzo młoda drużyna gospodarzy dotrzymywała kroku naszym zawodnikom. Drugie 45 minut to jednak zdecydowana dominacja Polonii, co udało się udokumentować trzema bramkami. Na zasłużenie zasługuje przede wszystkim gol Mateusza Nazara, który śmiało można uznać tym z gatunku “stadiony świata”. Trener Jałocha tym razem testował 4 zawodników, z czego jeden jest dogadany i na dniach zostanie zaprezentowany jako nowy nabytek naszego klubu. Kolejne spotkanie w sobotę 6 lutego a naszym przeciwnikiem będzie wtedy Agroplon Głuszyna.

OKS Odra II Opole – KS Polonia Nysa 0:3 (0:0)

Bramki: Golus, Duda, Nazar

Polonia: zawodnik testowany – Markiewicz, Czabanowski, Błaszkiewicz, Fedorowicz – zawodnik testowany, Perkowski, zawodnik testowany, Dro Narcisse, zawodnik testowany – Danieluk

Grali również: Marciniak, Nazar, Golus, Duda, Pisula