Oficjalna Strona Klubu
pixel

Sparingowe granie Akademii

Cztery drużyny z naszej Akademii (Orlik I, Orlik III, Żak I, Żak II) aktywnie spędziły wczorajszy dzień. Trzy z nich zagrały mecze sparingowe, jedna wzięła udział w towarzyskim turnieju w Niemodlinie.

Żak I udał się do Niemodlina, gdzie miał okazję zmierzyć się z drużynami UKS Jedynka Niemodlin oraz Spiders Krapkowice. Wszystkie 3 drużyny wystawiły po dwa zespoły więc grania było co nie miara (2h dla każdej drużyny).

Żak II w sobotni poranek rozegrał sparing z drużyną Podzamcze Nysa. Rozegrane na Orliku przy ulicy Kordeckiego spotkanie przyniosło wiele pięknych akcji i bramek, obie drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony.

Z drużyną Podzamcza rywalizowały również drużyny Orlika I oraz Orlika III, przy czym Orlik I zmierzył się z drużyną Młodzika rywali a Orlik III z rówieśnikami. Oba spotkania rozegrano w 3 kwartach (2 x 25 minut oraz 1 x 15 minut) , tak więc zawodnicy spędzili na boisku ponad 1,5 godziny. Podopieczni Kamila Gołdyna i Krzysztofa Dzierżaka zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zwłaszcza zawodnicy z Orlika, którym przyszło się zmierzyć z o wiele wyższymi rywalami :).