Oficjalna Strona Klubu
pixel

Starowice pokonane po raz drugi

Po tym jak odwołany został sparing z Agroplonem Głuszyna zapadła decyzja o zaplanowaniu dodatkowego. Tym samym uzgodniono ze sztabem szkoleniowym LZS Starowice drugą tej zimy potyczkę między naszymi klubami a ta odbyła się wczoraj w Centrum Sportu w Opolu.

Pojedynek toczony był w trudnych warunkach, w mrozie i przy gęsto padającym śniegu, co też miało bezpośredni wpływ na boiskowe poczynania zawodników obu drużyn. W tej iście zimowej scenerii lepiej odnaleźli się gracze naszego klubu, odnosząc zasłużone zwycięstwo 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Patryk Ostrowski (wejście w pole karne z prawej strony i strzał w długi róg) i Jakub Wojtaszek (silny strzał z lewej strony pola karnego, asysta Adama Setli, który przyjął piłkę po dalekim i precyzyjnym wykopie Kaisa i zgrał ją do Kuby). W składzie Polonii wystąpili zawodnicy, w sprawie których toczą się rozmowy transferowe. Na dniach można się spodziewać ich oficjalnych prezentacji.


KS Polonia Nysa – LZS Starowice 2:0 (2:0)

Bramki: Ostrowski, Wojtaszek

Polonia: Al-Ani – Czabanowski, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Pisula, Perkowski, Witsanko, zawodnik testowany, Ostrowski, Wojtaszek, Setla

Po przerwie weszli: Kowalczyk, Markiewicz, Redek, Dro Narcisse, Nazar, Danieluk, Duda


W najbliższą sobotę, drużyna Polonii rozegra kolejny mecz kontrolny. Naszym przeciwnikiem będą rezerwy ekstraklasowego Rakowa Częstochowa. Spotkanie odbędzie się Częstochowie a jego początek zaplanowano na godzinę 10.