Oficjalna Strona Klubu
pixel

Trener Seniorów Marcin Jałocha

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA PRO

Adres e-mail – marcin.jalocha@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 602 358 253

II Trener Seniorów Adrian Klakla

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA A

Adres e-mail – adrian.klakla@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 665982425

Trener Juniorów Starszych Tomasz Nowak

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA A

Adres e-mail – tomasz.nowak@kspolonianysa.pl

Telefon – 667275975

Trener Juniorów Młodszych Łukasz Krótkiewicz

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – lukasz.krotkiewicz@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 505990943

Trener Trampkarzy Krzysztof Waligóra

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – krzysztof.waligora@kspolonianysa.pl

Telefon – 724105834

Trener Młodzik I Jakub Zaczyk

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – jakub.zaczyk@kspolonianysa.pl

Telefon – 695954722

Trener Młodzik II Piotr Bednarczyk

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – piotr.bednarczyk@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 796872018

Trener Orlik I Łukasz Hulbój

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA A

Adres e-mail – lukasz.hulboj@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 796172920

Trener Orlik II Janusz Szura

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA C

Adres e-mail – janusz.szura@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 600202833

Trener Orlik III Jan Pietrzak

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – jan.pietrzak@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 504006577

Trener Żak I Grzegorz Mozol

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – grzegorz.mozol@kspolonianysa.pl

Telefon – 601634514

Trener Żak II Rafał Mazański

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – rafal.mazanski@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 600775702

Trener Skrzat I Dawid Kulbaka

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – Grassroots C

Adres e-mail – dawid.kulbaka@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 531304289

Trener Skrzat II Patryk Stasiak

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – Grassroots C

Adres e-mail – patryk.stasiak@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 603374463

Trener bramkarzy Wojciech Folęga

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA B

Adres e-mail – wojciech.folega@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 668391097

Koordynator trenerów Marcin Krótkiewicz

Narodowość
pol Polska
Obecna drużyna
KS Polonia Nysa

Licencja trenerska – UEFA A

Adres e-mail – marcin.krotkiewicz@kspolonianysa.pl

Telefon kontaktowy – 504143990