Bez nazwy-5

Trampkarze: Wygrana w Głogówku 6:3 [Foto]

W meczu 16 kolejki I ligi trampkarzy nasza drużyna udała się do Głogówka na mecz z miejscową Fortuną. Rywale zajmowali przed tym spotkaniem ósme miejsce miejsce w tabeli, więc to najlepsza w lidze wiosną Polonia (15 punktów) była faworytem tego spotkania.

I jak na faworyta przystało to od początku nasza drużyna osiągnęła znaczną przewagę i już po 18 minutach prowadziła 3:0, by móc w kolejnych minutach spokojnie kontrolować boiskowe poczynania. Gospodarzy trzeba pochwalić za ambitną walkę, gdy potrafili w drugiej połowie ze stanu 5:1 doprowadzić do 5:3, które dawało jeszcze nadzieje na zdobycz punktową. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do polonistów a końcowy wynik spotkania ustalił w ostatnich minutach Kacper Podborączyński.

Po 16 kolejkach nasi trampkarze zajmują 3 miejsce w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera (Polonia Głubczyce) i zaledwie 1 punktu do będącej tuż nad nami drużyną MLUKS Tułowice. Do końca sezonu zaledwie dwie kolejki i wszystko się może jeszcze zdarzyć, lecz nie wszystko jest tylko w nogach naszych zawodników.

KS Fortuna Głogówek – KS Polonia Nysa 3:6 (0:4)

0:1 Jakub Kamienik 12′

0:2 Alan Orlita 14′

0:3 Tymoteusz Nawrocki 18′

0:4 Jakub Kamienik 35′

1:4 Filip Poremba 44′

1:5 Jakub Kamienik 49′

2:5 Kamil Ociepka 58′