Oficjalna Strona Klubu
pixel

Trener Arkadiusz Bator odchodzi z Polonii

Zarząd naszego klubu zdecydował, iż sobotnie spotkanie w Krapkowicach było ostatnim w którym drużynę Polonii poprowadził Arkadiusz Bator.

 

– Darzymy trenera Arkadiusza Batora ogromnym szacunkiem, dlatego ta decyzja była dla nas niełatwa. Zarówno szkoleniowiec, jak i my doskonale zdawaliśmy sobie jednak sprawę z tego, że nie tylko wyniki, ale i postawa drużyny w ostatnim czasie była daleka od naszych oczekiwań. Dziękujemy trenerowi za wielkie zaangażowanie, pełen profesjonalizm i pracę jaką wykonał w klubie przez te kilkanaście miesięcy. Życzymy mu również powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej – czytamy w oświadczeniu Zarządu Klubu.

 

Trener Arkadiusz Bator trafił do naszej drużyny w czerwcu 2019 roku. W swoim pierwszym sezonie pracy w Nysie zdobył razem z drużyną Mistrzostwo 4 ligi opolskiej oraz wygrał rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Łącznie drużynę Polonii prowadził w 43 meczach obejmujących ligę oraz rozgrywki Pucharu Polski. Bilans tych spotkań to 26 zwycięstw, 3 remisy i 14 porażek.

 

Razem z trenerem ze sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny odchodzą też Amit Batra oraz Marcin Krótkiewicz, którym również serdecznie dziękujemy za pełne zaangażowanie i wykonaną pracę oraz życzymy powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

 

 

POWODZENIA TRENERZE i jeszcze raz dziękujemy za wszystko!

Fot. http://pilkaopolska.pl / własne