Oficjalna Strona Klubu
pixel

Turniej “Futbol na Tak” z udziałem Orlika II i Żaka I

W miniony weekend na sztucznym boisku przykrytym balonem w ośrodku Banderoza odbył się 3-dniowy turniej “Futbol na tak”, którego organizatorem była firma Sportowa Fabryka. W zmaganiach drużyn z rocznika 2012 (wyjątkiem była drużyna Żaka Polonii z rocznika 2013) wzięło udział 10 drużyn, które zagrały ze sobą systemem każdy z każdym.

W turnieju udział wzięły następujące drużyny: Sokół Aleksandrów Łódzki, Wiatr Ludźmierz, Sparta Jazgarzew, AP Striker, AP Forza Wrocław, UKS Orlik Prudnik, UKS Hattrick I Głuchołazy, UKS Hattrick II Głuchołazy, KS Polonia Nysa (Orlik II) oraz KS Polonia II Nysa (Żak I).

 

Prowadzona przez Kamila Gołdyna drużyna Orlika II słabo weszła w turniej i tak naprawdę dopiero w ostatnim dniu pokazała no co ją stać odnosząc komplet zwycięstw. Łącznie Polonia uzbierała 15 punktów, co dało jej 4 pozycję w ostatecznym rozrachunku.

 

Podopieczni Rafała Mazańskiego mimo różnicy wieku zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i wielu spotkaniach potrafili walczyć z rywalami jak równy z równym. Ostatecznie młodzi Poloniści uplasowali się na 8 miejscu.

 

Końcowa klasyfikacja wyglądała następująco:

 

  1. LKS Sparta Jazgarzew
  2. AP Forza Wrocław
  3. Wiatr Ludźmierz
  4. KS Polonia Nysa (Orlik II)
  5. UKS Hattrick I Głuchołazy
  6. TS Sokół Aleksandrów Łódzki
  7. UKS Hattrick II Głuchołazy
  8. KS Polonia II Nysa (Żak I)
  9. AP Striker
  10. UKS Orlik Prudnik