Oficjalna Strona Klubu
pixel

Turniej Game Cup we Wrocławiu z udziałem Żaka I

Drużyna Żaka Starszego nie próżnuje i ma za sobą kolejny mocno obsadzony turniej. Tym razem podopieczni Rafała Mazańskiego rywalizowali na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pod balonem FC Olimpijski w turnieju Game Cup dla rocznika 2013.

W turnieju wzięło udział 20 zespołów, podzielonych na początku na dwie grupy eliminacyjne. Polonia w grupie B miała za rywali następujące drużyny: Olympic Wrocław, MKS Parasol II Wrocław, Piast I Żerniki, Gool Wołów, APN Orzeł, Ślęza Wrocław, GZ LZS Grodków, AP Reissa Kalisz oraz UKS Miękinia.

 

Nasi zawodnicy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i zajęli drugie miejsce w grupie eliminacyjnej. W meczu o trzecie miejsce ulegliśmy po wyrównanym meczu drużynie MKS Siechnice i ostatecznie Polonia zakończyła zawody na czwartym miejscu. Wielkie gratulacje! Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został uznany Aleksander Pamuła. Turniej wygrała drużyna Parasolu I Wrocław, która w finale pokonała Ślęzę Wrocław.

 

Skład naszej drużyny: Błażej Popławski, Aleksander Salamon, Krystian Lelek, Aleksander Pamuła, Antoni Garbacik, Maciej Mikołajczyk, Antoni Mazański oraz Adrian Jodłowski.