Oficjalna Strona Klubu
pixel

Umowa z ŚlaskieTV podpisana – mecze wyjazdowe Polonii live

Zarząd naszego klubu podpisał umowę z firmą ŚląskieTV, na mocy której wszystkie mecze wyjazdowe naszej drużyny w sezonie 2020/2021 (za zgodą gospodarza) będą transmitowane w internecie za jej pośrednictwem.

 

Firma ŚląskieTV obsługuje wiele sportowych wydarzeń na stadionach i boiskach województw opolskiego i śląskiego. O profesjonalizmie w ich wykonaniu mogliśmy się przekonać przy okazji transmisji spotkania naszej drużyny w Brzegu. Umowa, która została podpisana jest ukłonem w stronę naszych kibiców, którzy chcą ale nie mogą kibicować drużynie Polonii w wyjazdowych spotkaniach.

 

Dostęp do meczów na żywo będzie dostępny za pośrednictwem strony https://slaskie.tv.  Usługa jest płatna na zasadzie PPV – wszystkie informacje na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowej naszego nowego partnera.

 

Sobotni mecz 7 kolejki III ligi, pomiędzy drużynami GKS Pniówek 74 Pawłowice a KS Polonia Nysa będzie pierwszym z meczów, które zostaną udostępnione szerszej publiczności. Już teraz zapraszamy i zachęcamy do oglądania i trzymania kciuków za nasz zespół.