Oficjalna Strona Klubu
pixel

VI miejsce Orlika Starszego w turnieju Game Cup

W ubiegłą sobotę drużyna Orlika Starszego wzięła udział w turniej Game Cup dla rocznika 2011, zorganizowanym przez Game Sport Wrocław. Wzięło w nim udział 17 zespołów, które rywalizowały na stadionie Olimpijskim we Wrocławiu pod balonem FC Olimpijski.

Podopieczni Janusza Szury trafili do grupy eliminacyjnej B, gdzie za rywali mieli: MKS Parasol II Wrocław, Sporting Wrocław, Ślęzę Wrocław, WKS Śląsk Wrocław, MKS Funball Kluczbork, FC Wrocław Academy II oraz KKS Kalisz. Polonia na tym etapie zaprezentowała się z bardzo dobrej strony i z bilansem 5 zwycięstw oraz 2 porażek zajęła w grupie trzecie miejsce. W meczu o V miejsce w turnieju zmierzyliśmy się z trzecią drużyną z grupy A – AP Bumerang Wrocław. Po zaciętym i wyrównanym spotkaniu górą okazali się rywale i nasza drużyna zakończyła turniej na szóstym miejscu. Zwycięzcą okazała się drużyna KKS-u Kalisz, a kolejne miejsca na podium zajęły dwie drużyny Parasola Wrocław. Najlepszym zawodnikiem Polonii w tym dniu został uznany Paweł Lichoń.

Skład Polonii: Duraj Mikołaj, Lichoń Paweł, Gromuł Jakub, Pamuła Franciszek, Gut Wiktor, Szura Jakub, Gutowski Łukasz, Sikora Karol, Spyrka Wojciech