Oficjalna Strona Klubu
pixel

W Legnicy bez bramek. Miedź II – Polonia 0:0

Bezbramkowym remisem zakończyło się dzisiejsze spotkanie naszej drużyny z rezerwową drużyną Miedzi Legnica. Remis wydaje się zasłużonym rezultatem ale bliżej wygranej byli gospodarze, którzy mieli dobrą sytuację do zdobycia bramki.

Mecz stał na bardzo niskim poziomie, fakt że w pierwszych 45 minutach żadna z drużyn nie zdołała oddać celnego strzału na bramkę przeciwnika najlepiej o tym świadczy. Po dobrym meczu z Gwarkiem przed tygodniem liczyliśmy zdecydowanie na więcej jeżeli chodzi o grę naszego zespołu. Niestety, dzisiaj zobaczyliśmy zdecydowanie najsłabszy mecz w wykonaniu Polonii tej wiosny i nie powinniśmy tego usprawiedliwiać problemami kadrowymi. Było to typowe spotkanie na remis i biorąc pod uwagę, że nie udało się nam poważnie zagrozić bramkarzowi gospodarzy musimy ten punkt szanować. Lekki niedosyt mogą czuć gospodarze, ponieważ mieli jedną dobrą sytuacją gdy w sytuacji sam na sam z Kaisem Al-Ani znalazł się ich napastnik. Nasz bramkarz wyszedł jednak z tej sytuacji obronną ręką. Zawodnicy i sztab szkoleniowy Miedzi mieli również duże pretensje do sędziego zawodów o braku przyznaniu rzutu karnego. Z naszej strony w samej końcówce spotkania szansę miał debiutujący w III lidze Kacper Duda, ale jego strzał po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy został wybroniony na rzut rożny.

 

Najlepszym i najkrótszym podsumowaniem tego spotkania niech będzie informacja, że się odbył. Teraz trzeba o nim szybko zapomnieć i skupić się na kolejnych spotkaniach. Za tydzień do Nysy przyjeżdża drużyna Pniówka Pawłowice i w meczu z nimi będziemy szukać szansy na kolejne punkty.

Miedź II Legnica – KS Polonia Nysa 0:0

 

Polonia: Al-Ani – Izydorczyk, Błaszkiewicz, Redek, Pisula – Zapotoczny (84′ Nazar), Perkowski, Bobiński (30′ Witsanko 84′ Duda), Ostrowski – Wojtaszek, Setla