Oficjalna Strona Klubu
pixel

Weekendowe granie Akademii [Zdjęcia]

Za nami pracowity weekend w wykonaniu naszej Akademii. Mecze sparingowe, gry wewnętrzne, turniej towarzyski oraz z cyklu “Bawi nas piłka” – na nudę nie można było narzekać. Zapraszamy do krótkiego podsumowania tego co działo się w ostatnich dniach u naszych najmłodszych drużyn.

W piątek drużyna Orlika II podejmowała pod nyskim balonem Spartę Paczków. Dzień później z zaproszenia skorzystała drużyna Czarnych Otmuchów, która przyjechała do Nysy z drużynami Żaka i Skrzata. Polonię reprezentowała drużyna Żaka I, a z skrzatami z Otmuchowa zagrały obie nasze drużyny Skrzatów.

Na sztucznym boisku rywalizowały ze sobą Orliki Polonii, Masters Brzeg oraz Raven Brzeg. Nas reprezentowała drużyna Orlika I, podzielona na dwa zespoły. Łącznie zagrano 6 spotkań (każdy z każdym, mecz trwał 25 minut) a nasze oba zespoły okazały się w tym dniu najlepsze.

Drużyna trampkarzy zagrała sparing z drużyną Soccer College Łubniany. Mecz był niezwykle wyrównany a obie ekipy miały dobrze nastawione celowniki i stąd wysoki rezultat końcowy 5:5.

W niedzielę pod nyskim balonem zostały rozegrane zawody z cyklu BNP. W rozgrywkach Żaków nasza drużyna Żaka II rywalizowała z Piątką Prudnik, Włókniarzem Kietrz, Polonią Głubczyce, Orłem Branice, UKS APN Głogówek oraz Pogonią Prudnik.