Bez nazwy-5

  Weekendowy rozkład jazdy naszego Klubu

  W ten weekend rozpocznie się granie na całego, ponieważ sezon ligowy rozpoczną trzy kolejne drużyny: trampkarze oraz dwie ekipy młodzików. Oznacza to, że w najbliższych trzech dnia swoje spotkania rozegrają aż siedem zespołów Polonii.

   

  Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście spotkanie w Gogolinie, gdzie dojdzie do hitowego starcia dwóch niepokonanych w tej rundzie zespołów. Podopieczni Arkadiusza Batora mimo szacunku do rywala jadą z nastawieniem zdobycia trzech punktów, które mocno ugruntują ich pozycję w tabeli.

   

  Okazję do przełamania i zdobycia pierwszych punktów będzie miała drużyna rezerwowa Polonii. Mimo początkowych problemów ze składem (m.in. nierozegrany mecz z Ujeźdźcem) z tygodnia na tydzień zaczyna to wyglądać coraz lepiej stąd optymizm przed kolejnymi meczami.

   

  Po dwóch zwycięstwach z rzędu trudne zadanie czeka juniorów starszych. Drużyna prowadzona przez Tomka Nowaka podejmie w niedzielę jedną z najlepszych drużyn na Opolszczyźnie – MKS Kluczbork. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco a my liczymy na niespodziankę i kolejną wygraną Polonii.

   

  Na pierwsze punkty w sezonie czeka drużyna juniorów młodszych. Odmłodzona drużyna Krzysztofa Waligóry do tej pory boleśnie przekonuje się na własnej skórze o sile innych zespołów ale liczymy, że z czasem i ona zacznie punktować i awansować w tabeli. Tym razem przed nią wyjazd na spotkanie z Stalą Brzeg.

   

  Sezon inaugurują najmłodsze drużyny czyli trampkarze oraz młodziki. Przed każdą z nich stoi nie lada wyzwanie, czyli walka o mistrzostwo poszczególnych lig. Podopiecznym Łukasza Krótkiewicza, Jakuba Zaczyka oraz Wojtka Bajora życzymy udanego początku sezonu.

   

  Pełna rozpiska spotkań naszych zespołów:

   

  IV liga Opolska – 4 Kolejka

  MKS Gogolin – KS Polonia Nysa

  Sobota godz.17

   

  B-Klasa Seniorów – 3 kolejka

  KS Polonia II Nysa – LZS Łąka-Jodłów

  Niedziela godz.18

   

  Opolska Liga Juniorów – 4 kolejka

  KS Polonia Nysa – MKS Kluczbork

  Niedziela godz.15

   

  Opolska Liga Juniorów Młodszych – 4 kolejka

  BTP Stal Brzeg – KS Polonia Nysa

  Sobota godz.11

   

  1 Liga Trampkarzy – 1 kolejka

  KS Polonia Nysa – LKS Jedność Rozmierka

  Sobota godz.11

   

  Opolska Liga Młodzika – 1 kolejka

  KS Polonia Nysa – UKS Rodło Opole

  Poniedziałek godz.17.30

   

  Terytorialna Liga Młodzika – 1 kolejka

  LKS Goświnowice – KS Polonia II Nysa

  Poniedziałek godz.17.30