Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Weekendowy rozkład jazdy naszego Klubu

W ten weekend rozpocznie się granie na całego, ponieważ sezon ligowy rozpoczną trzy kolejne drużyny: trampkarze oraz dwie ekipy młodzików. Oznacza to, że w najbliższych trzech dnia swoje spotkania rozegrają aż siedem zespołów Polonii.

 

Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście spotkanie w Gogolinie, gdzie dojdzie do hitowego starcia dwóch niepokonanych w tej rundzie zespołów. Podopieczni Arkadiusza Batora mimo szacunku do rywala jadą z nastawieniem zdobycia trzech punktów, które mocno ugruntują ich pozycję w tabeli.

 

Okazję do przełamania i zdobycia pierwszych punktów będzie miała drużyna rezerwowa Polonii. Mimo początkowych problemów ze składem (m.in. nierozegrany mecz z Ujeźdźcem) z tygodnia na tydzień zaczyna to wyglądać coraz lepiej stąd optymizm przed kolejnymi meczami.

 

Po dwóch zwycięstwach z rzędu trudne zadanie czeka juniorów starszych. Drużyna prowadzona przez Tomka Nowaka podejmie w niedzielę jedną z najlepszych drużyn na Opolszczyźnie – MKS Kluczbork. Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco a my liczymy na niespodziankę i kolejną wygraną Polonii.

 

Na pierwsze punkty w sezonie czeka drużyna juniorów młodszych. Odmłodzona drużyna Krzysztofa Waligóry do tej pory boleśnie przekonuje się na własnej skórze o sile innych zespołów ale liczymy, że z czasem i ona zacznie punktować i awansować w tabeli. Tym razem przed nią wyjazd na spotkanie z Stalą Brzeg.

 

Sezon inaugurują najmłodsze drużyny czyli trampkarze oraz młodziki. Przed każdą z nich stoi nie lada wyzwanie, czyli walka o mistrzostwo poszczególnych lig. Podopiecznym Łukasza Krótkiewicza, Jakuba Zaczyka oraz Wojtka Bajora życzymy udanego początku sezonu.

 

Pełna rozpiska spotkań naszych zespołów:

 

IV liga Opolska – 4 Kolejka

MKS Gogolin – KS Polonia Nysa

Sobota godz.17

 

B-Klasa Seniorów – 3 kolejka

KS Polonia II Nysa – LZS Łąka-Jodłów

Niedziela godz.18

 

Opolska Liga Juniorów – 4 kolejka

KS Polonia Nysa – MKS Kluczbork

Niedziela godz.15

 

Opolska Liga Juniorów Młodszych – 4 kolejka

BTP Stal Brzeg – KS Polonia Nysa

Sobota godz.11

 

1 Liga Trampkarzy – 1 kolejka

KS Polonia Nysa – LKS Jedność Rozmierka

Sobota godz.11

 

Opolska Liga Młodzika – 1 kolejka

KS Polonia Nysa – UKS Rodło Opole

Poniedziałek godz.17.30

 

Terytorialna Liga Młodzika – 1 kolejka

LKS Goświnowice – KS Polonia II Nysa

Poniedziałek godz.17.30