Oficjalna Strona Klubu
pixel

Wrocławska Liga Talentów U9 – 03.10.2021

Kolejny turniej ma za sobą drużyna Żaka Starszego. Tym razem podopieczni Rafała Mazańskiego rywalizowali w ramach Wrocławskiej Ligi Talentów i w mocno obsadzonym turnieju zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

W niedzielny poranek na obiektach FC Wrocław Academy rozpoczęło się turniejowe granie dla 16 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Polonia trafiła do grupy C, gdzie za rywali miała ekipy: WKS Śląsk Wrocław, FC Wrocław Academy 2014, MKS Polonię-Stal II Świdnicę oraz FC Wrocław Academy Brochów. Świetna postawa naszych zawodników sprawiła, że wygraliśmy tą grupę i awansowaliśmy do grupy złotej, gdzie zagrało 6 najlepszych tego dnia drużyn. W niej zagraliśmy m.in. z drużynami AP Reissa Leszno, Iskry Kochlice, FC Wrocław Academy II i Parasola II Wrocław.

 

Zgodnie z nowymi zasadami w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa, a wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Nasza młoda drużyna zyskała kolejne cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.