Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Wygrany dwumecz z Gwarkiem Zabrze

Dwie drużyny naszego klubu (Trampkarze oraz Młodzik I) udały się wczoraj do Zabrza, aby rozegrać towarzyskie spotkania z drużynami Gwarka Zabrze. Jest to jedna z najlepszych akademii w kraju (wychowankowie to m.in. Łukasz Piszczek czy Kamil Kosowski), stąd też spodziewaliśmy się ciekawych i interesujących spotkań.

 

Najpierw na boisko wyszły drużyny z rocznika 2006. Podopieczni Łukasza Krótkiewicza od początku spotkania przeważali nad graczami Gwarka i szybko objęli prowadzenie, które później zwiększali aby ostatecznie wygrać 7:1! Bramki dla Polonii zdobyli Oskar Skirzewski x3, Oskar Kubicz x3, oraz Jakub Stanisławczyk. Oby ten wynik był dobrym prognostykiem przez wtorkowym rewanżem z Odrą Opole.

 

Drużyna z rocznika 2007 postanowiła nie być gorsza niż trampkarze i również wysoko pokonała rówieśników z Zabrza. Podopieczni Jakuba Zaczyka zaaplikowali gospodarzom aż 8 bramek, tracąc przy tym zaledwie dwie. 4 bramki zdobył Tymoteusz Należny a po jednej dołożyli Aleksander Stawski, Łukasz Oleksyk i Jakub Kubaszewski (zagrał gościnnie z drużyny trampkarzy). Ósma bramka dla Polonii to efekt bramki samobójczej.