Oficjalna Strona Klubu
pixel

Zaczynamy pucharowe granie

Już w najbliższą środę rozpoczynają się rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim OZPN. Wtedy też zostaną rozegrane mecze 1/32 finału. Nasza drużyna uda się do Kępy, na spotkanie z miejscowym LZS.

 

Nasz przeciwnik zeszły sezon zakończył na 3 miejscu w tabeli Grupy II A-klasy, notując w 26 meczach aż 21 zwycięstw, 2 remisy oraz 3 porażki. Na osłodę braku awansu do ligi okręgowej zespół z Kępy zdobył terytorialny Puchar Polski, co skutkowała awansem do etapu wojewódzkiego i ostatecznie meczu z Polonią. Drużyna ta w najbliższy weekend rozpoczyna nowy sezon, a jako ciekawostkę możemy podać, że oprócz tradycyjnych sparingów ma ona na koncie również obóz sportowy w Zieleńcu.

 

Nasza drużyna udaje się do Kępy po zwycięstwo i awans do kolejnej fazy rozgrywek. Wszyscy w klubie szanujemy przeciwnika ale zdajemy sobie sprawę, że każdy wynik niż nasza wygrana będzie ogromną niespodzianką. Trener Bator pewnie da szansę gry zawodnikom, którzy nie grali bądź zaliczyli kilkuminutowy występ przeciwko Małejpanwi. Dla zawodników, którzy nie znajdą się w kadrze na to spotkanie zaplanowano na środę trening wyrównawczy.

 

1/32 finału PP na szczeblu wojewódzkim OZPN:

LZS Rudatom Kępa – KS Polonia Nysa

Środa 14 sierpnia godz. 18