Bez nazwy-5

    Żak I w turnieju Estima Cup w Nowej Rudzie [Foto]

    W dniach 8-9 czerwca na obiektach Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie odbył się turniej Estima Cup dla Rocznika 2010. W turnieju wzięło udział 10 drużyn (Rekord Bielsko-Biała, UKS Gol Opole, Chojnik Jelenia Góra, AP Champions Nowa Ruda, FC Wrocław Academy, UKS Lechia Dzierżoniów, AP Szansa Wrocław, WKS Śląsk Wrocław oraz dwie drużyny Polonii Nysa). Nasz klub reprezentowała drużyna Żaka I, którą trener podzielił na dwa zespoły.

     

    W ciągu dwóch dni wszystkie zespoły zagrały ze sobą, rozgrywając łącznie po 9 spotkań. Poziom turnieju był bardzo wysoki, dzięki czemu nasi zawodnicy mogli zebrać bezcenne doświadczenia rywalizując z czołowymi drużynami z województwa śląskiego i dolnośląskiego. Komplet wyników naszych zespołów przedstawia się następująco:

     

    • Polonia I Nysa – WKS Śląsk Wrocław 4:1
    • Polonia II Nysa – UKS Gol Opole 1:6
    • Chojnik Jelenia Góra – Polonia I Nysa 1:0
    • AP Szansa Wrocław – Polonia II Nysa 1:0
    • Polonia I Nysa – FC Wrocław Academy 1:1
    • Rekord Bielsko-Biała – Polonia II Nysa 7:0
    • Polonia II Nysa – FC Wrocław Academy 1:3
    • Polonia I Nysa – AP Champions Nowa Ruda 0:3
    • Polonia II Nysa – UKS Lechia Dzierżoniów 0:7
    • UKP Gol Opole – Polonia I Nysa 1:0
    • WKS Śląsk Wrocław – Polonia II Nysa 3:0
    • Polonia I Nysa – AP Szansa Wrocław 3:0
    • Polonia II Nysa – Chojnik Jelenia Góra 1:7
    • Rekord Bielsko-Biała – Polonia I Nysa 5:1
    • Polonia I Nysa – Polonia II Nysa 1:0
    • UKS Lechia Dzierżoniów – Polonia I Nysa 3:0
    • Polonia II Nysa – AP Champions Nowa Ruda 0:8

     

    Końcowa klasyfikacja Turnieju Estima Cup rocznik 2010:

     

    1. Rekord Bielsko-Biała
    2. UKP Gol Opole
    3. Chojnik Jelenia Góra
    4. AP Champions Nowa Ruda
    5. FC Wrocław Academy
    6. UKS Lechia Dzierżoniów
    7. Polonia I Nysa
    8. AP Szansa Wrocław
    9. WKS Śląsk Wrocław
    10. Polonia II Nysa

     

    Polonia I Nysa: Kulpa Tymoteusz, Antkowicz Tobiasz, Podborączyński Ksawery, Majkut Ksawery, Zagórowski Kacper, Należny Przemysław, Renkas Szymon, Mierzwa Szymon, Skirzewski Mikołaj

     

    Polonia II Nysa: Zwardoń Cyprian, Kasica Filip, Gos Szymon, Gos Rafał, Skirzewski Kajetan, Orłowski Tomasz, Stefański Konrad, Lichosik Filip, Walczak Michał, Misztak Bartosz.