Oficjalna Strona Klubu
pixel

Zapowiedź weekendu Akademii Polonii [11-15 czerwca]

Przed nami bardzo ciekawy weekend w wykonaniu naszej Akademii. Świetnie zapowiadające się turnieje, nabory i ważne spotkania ligowe – na poziom emocji na pewno nie będzie można narzekać.

W spotkaniach ligowych na pierwszy plan rzuca się spotkanie Młodzika Starszego w Namysłowie. Ewentualne zwycięstwo podopiecznych Jakuba Zaczyka spowoduje, że nasza drużyna zapewni sobie mistrzostwo w Opolskiej Lidze Juniorów.

 

Ważne spotkanie czeka dzisiaj drużynę trampkarzy. Na własnym boisku podejmiemy dzisiaj Stal Brzeg a stawką meczu jest 8 miejsce w tabeli i pewne utrzymanie w lidze.

 

Juniorzy Starsi udadzą się do Kluczborka powalczyć o kolejne punkty. Po środowym remisie w Głubczycach 2:2 podopieczni Marka Gandziarowskiego mają na koncie 4 mecze z rzędu bez porażki i liczymy na urwanie punktów będącej na drugim miejscu w tabeli drużynie MKS-u.

 

Juniorzy młodsi udadzą się w niedzielę do Czarnowąs i aby nadal zachować szansę na awans do OLJM muszą do Nysy wrócić z trzema punktami.

 

Stawkę uzupełniają drużyny trampkarza młodszego oraz młodzika młodszego. Niepokonani w stawce trampkarze jadą do Grodkowa, młodziki podejmują Pomologię Prószków.

Młodzik Starszy zanim uda się na mecz do Namysłowa będzie gospodarzem sobotniego turnieju z okazji 75-lecia klubu. Więcej o tym turnieju TUTAJ

 

Orlik Starszy jedzie do Kluczborka powalczyć w eliminacjach Turnieju o Puchar Prezesa OZPN.

 

Żak Starszy jedzie do Branic na turniej w ramach Bawi Nas Piłka.