Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Zawodnicy pierwszej drużyny wznowili zajęcia treningowe

Po blisko 2-miesięcznej przerwie zawodnicy pierwszej drużyny wrócili do wspólnych zajęć. Jest to spowodowane decyzją rządu, dzięki której od 4 maja możliwe jest przeprowadzanie zajęć sportowych na otwartych boiskach przy zachowaniu środków bezpieczeństwa.

 

Zgodnie z rozporządzeniem zawodnicy zostali podzieleni na 6-osobowe grupy, które ćwiczyły na głównym oraz sztucznym boisku przy Sudeckiej. Oczywiście z zachowaniem wszystkich środków ostrożności (niedostępne szatnie oraz węzły sanitarne, odkażanie sprzętu po zakończeniu treningu danej grupy, przerwy między zajęciami grup itp).

 

Na pierwszym treningu stawili się prawie wszyscy zawodnicy – wśród ćwiczących zabrakło jedynie Kacpra Fedorowicza, Adama Setli, Grzegorza Robaka oraz Krzysztofa Kulaka. Zajęcia były podzielone na 3 części: po rozgrzewce motorycznej był tor piłkarsko-motoryczny a na koniec stretching. Kolejne zajęcia w grupach w czwartek a w międzyczasie nasi zawodnicy będą również nadal trenować indywidualnie według przygotowanych rozpisek.