Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Zgodnie z planem – wysoka wygrana nad Motorem Praszka

W meczu 1/16 finału PP na szczeblu OZPN pokonaliśmy drużynę Motoru Praszka 5:0 i meldujemy się w kolejnej rundzie.

Od początku spotkania nasza drużyna była stroną dominującą i raz za zarazem stwarzaliśmy sobie kolejne sytuacje strzeleckie. Co z tego, skoro nie potrafiliśmy tego przełożyć na zdobycz bramkową i tylko dzięki bardzo słabej skuteczności zawdzięczamy fakt, iż po 45 minutach widniał wynik bezbramkowy. Worek z bramkami rozwiązał się dopiero po godzinie gry. Wtedy to objęliśmy prowadzenie po bramce Łukasza Chodygi, który pewnie wykorzystał jedenastkę. W kolejnych minutach nasza drużyna udokumentowała boiskową przewagę zdobywając kolejne cztery bramki ustalając końcowy wynik na okazałe zwycięstwo 5:0.

W kolejnej rundzie (1/8 finału) zaplanowanej na 5 grudnia zagramy ze zwycięzcą spotkania KS Unia Krapkowice i GZ LZS Łubniany.

ZKS Motor Praszka – KS Polonia Nysa 0:5 (0:0)

Bramki: Łukasz Chodyga, Maciej Pisula x2, Patryk Ostrowski, Tomasz Kowalczyk

Polonia: Marciniak – Izydorczyk (65′ Perkowski), Fedorowicz, Czabanowski, Kowalczyk T. – Golus (46′ Ostrowski), Nazar, Chodyga (65′ Sikora), Majerski (55′ Bobiński), Pisula – Setla (46′ Mamis)

Zdjęcia:  As Serwisowy – Praszkowski Przegląd Wydarzeń