Oficjalna Strona Klubu
pixel

Zwycięski weekend Młodzika Starszego

Kolejny pracowity weekend ma za sobą drużyna Młodzika Starszego. Drugi raz z rzędu podopieczni Jakuba Zaczyka zagrali spotkania sparingowe zarówno w sobotę jak i w niedzielę, w obu przypadkach podtrzymując zwycięską passę.

W sobotę nasi zawodnicy podejmowali w Nysie drużynę Polonii-Stali Świdnica i wysoko zwyciężyli gości aż 7:0. Bramki zdobyli: Wieczorek x2, Szostak x2, Seremet x2 oraz Chemerytsia.

W niedzielę nasz zespół wsparty zawodnikami z drużyny Młodzika Młodszego udał się do Gliwic na dwumecz z tamtejszym Piastem. W pierwszym z nich spotkały się najsilniejsze składy obu drużyn z rocznika 2008. Mimo ciężkich warunków od początku ton grze nadawali zawodnicy z Nysy i ostatecznie zwyciężyli jak najbardziej zasłużenie 7:2. Bardziej wyrównany przebieg miało drugie spotkanie – tam w rywalizacji mieszanych drużyn 2008/2009 minimalnie lepsi okazali się gospodarze.

AP Piast Gliwice 2008 – KS Polonia Nysa 2008 2:7 (Bramki: Seremet x3, Wolak x2, Lichoń x2)

Polonia: Kinal, Turek – Wolak, Lichoń, Rezacz, Rydlewski,Gaweł, Majcher, Matyjasik, Chemerytsia, Świderski, Kinasz, Seremet

AP Piast Gliwice 2008/2009 – KS Polonia Nysa 2008/2009 3:2 (Bramki: Szostak, Laskowski)

Polonia: Wójs, Tkaczuk – Tomaszewski, Bednarczyk, Szozda, Jurkowski, Pacławski, Gutowski, Laskowski, Szczotka, Żółtak, Szostak, Wieczorek oraz Matyjasik, Majcher, Świderski, Chemerytsia