Bez nazwy-5

Zwycięstwo i remis w kolejnych spotkaniach Młodzików

Za nami kolejne spotkania ligowe drużyn w kategorii Młodzik.

Pierwsza drużyna w ramach 8 kolejki Opolskiej Ligi Młodzików udała się na spotkanie do Gogolina. Miejscowy MKS plasował się przed tym meczem tuż za naszą drużyną, więc zapowiadała się na ciężkie i zacięte spotkanie. Tak też było, mecz okazał stał na dobrym poziomie i zakończył się remisem 1:1. Gospodarze objęli prowadzenie już w 5 minucie spotkania, wyrównał na początku II połowy Patryk Antkowicz.

Skład naszej drużyny: Jakub Gabryliszyn – Adam Rydlewski (45′ Maksymilian Baranowski), Kajetan Żarów (31′ Patryk Antkowicz), Mateusz Grenda – Marcel Błoch (45′ Fabian Sztorc), Hubert Kulpa, Artur Kinasz, Łukasz Oleksyk – Tymoteusz Należny (31′ Norbert Matyjasik)

Wyniki 8 kolejki Opolskiej Ligi Młodzików

DataStadionCzas/WynikiGoście

Druga Młodzika II kontynuuje swoją zwycięską passę. Tym razem podopieczni Wojciecha Bajora nie mieli żadnych problemów z drużyną LUKS Pakosławice, gromiąc przeciwnika na własnym boisku aż 10:1!. Jest to ósme, kolejne z rzędu zwycięstwo naszej drużyny, która pewnie zmierza po końcowy triumf w lidze. W meczu z Pakosławicami bramki zdobyli: Rafał Gaweł x2, Jakub Seremet x2, Patryk Wieczorek, Filip Wolak, Oliwer Majcher, Norbert Matyjasik, Filip Tomaszewski oraz Kacper Lichoń.

Skład naszej drużyny: Krzysztof Turek, Jan Bongilaj, Rafał Gaweł, Kacper Lichoń, Oliwer Majcher, Norbert Matyjasik, Wojciech Rezacz, Jakub Seremet, Filip Wolak, Patryk Wieczorek, Maksymilian Kamiński, Tomasz Kinal, Szymon Szozda, Alex Świderski, Filip Tomaszewski, Kajetan Wójs.