Oficjalna Strona Klubu
Bez nazwy-5

Zwycięstwo trampkarzy z Pogonią II Prudnik [Foto]

W ramach 12 kolejki I ligi trampkarzy drużyna Polonii Nysa podejmowała w dniu dzisiejszym drużynę Pogoni II Prudnik.

 

Po zeszłotygodniowej porażce w Tułowicach podopieczni Grzegorza Mozola nie mogli sobie pozwolić na kolejną stratę punktów aby móc nadal walczyć o minimum drugie miejsce w tabeli. To właśnie tą pozycję zajmował przed tą kolejką sobotni rywal Nysan.

 

Trampkarze Polonii zagrali bardzo dobre zawody, pokazując że stać ich na wiele i dzięki zdobyciu kompletu punktów ponownie włączyli się do walki o najwyższe cele w lidze. Goście wrócili do Prudnika z bagażem pięciu bramek i trzeba przyznać, że końcowy wynik w pełni odzwierciedlił boiskowe poczynania. Po dwie bramki dla naszej drużyny zdobyli Miłosz Bernat i Kacper Podborączyński a piątą dołożył Alan Orlita.

 

Polonia zagrała w składzie: Nosal Patryk, Grenda Jakub, Moskal Miłosz, Dżendżera Piotr, Nawrocki Tymoteusz, Zimny Szymon, Świątek Jan, Kamienik Jakub, Bernat Miłosz, Orlita Alan, Podborączyński Kacper, Skirzewski Oskar, Korzeniewicz Jakub, Zachorowski Jakub, Nawrocki Szymon, Czarniecki Marcel, Rydlewski Dominik, Wierzchowski Natan

 

Dzięki tej wygranej trampkarze awansowali na 4 miejsce w tabeli ze stratą zaledwie dwóch punktów do II w tabeli drużyny Polonii Głubczyce. Kolejne spotkanie Polonia zagra 27 kwietnia a naszym przeciwnikiem będzie outsider rozgrywek – LZS Racławiczki.